NÁKUPNÍ KOŠÍK
Celkem 0 Kč
Zpět na výběr zboží

V dobrém i zlém a ještě horším – SPECIÁLNÍ EDICE, podepsané topmodelkou Danielou Peštovou.

Speciální edice knihy. V prodeji pouze 100 kusů. Každá kniha nese vlastoruční podpis ambasadorky projektu Daniely Peštové.

Desítky žen z celé České republiky nám poslalo své pravdivé životní příběhy. Příběhy, ve kterých si prošly peklem. Vybrali jsme ty nejinspirativnější a nejsilnější z nich, a tak vznikla kniha o ženské síle V dobrém i zlém a ještě horším. Prostředky získané prodejem knihy poputují na konto projektu Avon proti domácímu násilí, aby pomáhaly obětem domácího násilí. Na přípravě knihy se podílela světová topmodelka, moderátorka a ambasadorka projektu Avon proti domácímu násilí Daniela Peštová, která s Avonem spolupracuje už od roku 2008.

V knize se nachází dvacítka příběhů. Jeden z nich zpracovala česká novinářka Marcela Průchová, dalších se ujaly například známé slovenské spisovatelky Denisa Fulmeková, Tamara Heribanová a Petra Nagyová-Džerengová i další autoři. Na dvou rozhovorech, které se podrobně věnují násilí na ženách, spolupracovala populární česká novinářka a moderátorka Michaela Jílková. Knihu zakončují praktické informace a důležité kontakty.

Přečtěte si úryvek z knihy:

Nevím, proč jsem si to tenkrát rozmyslela... Možná kvůli dítěti, které jsem čekala, možná kvůli rodičům, kteří tou dobou už zařizovali svatbu… Byla to chyba, měla jsem od něj odejít hned, po prvních známkách násilí, nemuselo se to takhle skončit. Už je to jedno. Zřejmě to tak mělo být… Jen mě štve, že to muselo dojít tak daleko. Až teď vím naprosto jistě, že jsem ho měla prokouknutého. Od samého začátku jsem jasně věděla, že je to expert na dvě věci, litovat se a způsobovat ženám bolest. Obojí zvládal bravurně.

Celkový výtěžek z tohoto produktu putuje na veřejnou sbírku AVON proti domácímu násilí.

Podepsané topmodelkou Danielou Peštovou.

Obchodní Podmínky

Cena

240 Kč

Množství:

Velikost:

Líbí se Vám toto zboží?

V dobrém i zlém a ještě horším – SPECIÁLNÍ EDICE, podepsané topmodelkou Danielou Peštovou. novinka